تبلیغات
اباصالح زرند - وحدت ،اصل وجود اسلام است
امام جعفر صادق علیه السلام

کسی که در صف اول نماز جماعت اهل سنت شرکت کند مانند آن است که در صف اول پشت سر

پ
پیامبر صل الله علیه و آله نماز خوانده است .

الکافی جلد 15 صفحه 525

با استناد به این حدیث معتبر می توان گفت که دشمنان اسلام در زمان ائمه علیه السلام نیز سعی در ایجاد اختلاف بین مسلمین داشتند و از هر کاری برای نابودی اسلام دریغ نمی کردند .
از آنجایی که احادیث ناب بزرگ واران بعد زمان و مکان نمی شناسند و اینکه در زمان ما نیز داستان های اختلاف افکنی بین شیعه و سنی بسیار زیاد است و گستردگی های فراوانی هم دارد ، بایداز  این نوع احادیث استفاده و به اصل وحدت توجه خاصی شود.
 چرا که حتی در آخرین اجلاس وحدتی که (دی 93)برگزار شده بود و نماز گزاران با امامت شیعه و سنی نماز را بر پا کرده بودند عکس هایی توسط دشمنین وحدت طراحی شده بود که قصد ضربه زدن به اصل این کنفرانس وحدت بخش را داشت.
لذا جایز می دانم با ارائه این حدیث بر گفته دشمنان داخلی و خارجی از جمله (صادق شیرازی ها و برخی جبهه های سیاسی ) و دشمنان شرق و غربی ، که قصد تخریب وحدت بین مسلمین را دارند نقد شدیدی را وارد کنم ، و بگویم بزرگان مذهب شیعه اصل بر برادری و وحدت قرار داده اند و شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید. و دوستان مانیز بدانند که دشمن بیکار ننشسته است و سعی در تخریب وحدت بین مسلمین دارند و بیکار نشستن نیز جایز نیست.


نظر دهید: نظر دهید - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 22 دی 1393 توسط : سیدرضاثانی صمدانی